Lietuvos - I-Tec C31Tripledockpd Manual De Instrucciones
Ocultar thumbs Ver también para C31TRIPLEDOCKPD:
Tabla de contenido
Idiomas disponibles
  • ES
Idiomas disponibles
  • ESPAÑOL, página 10
Quick Start / i-tec USB-C Docking Station
ĮVADAS
Dėkojame, kad įsigijote „i-tec" USB-C stotelę, leidžiančią lengvai ir greitai
prijungti nešiojamąjį kompiuterį, planšetinį kompiuterį, stalinį kompiuterį,
išmanųjį telefoną su USB-C prievadu prie mėgstamų prietaisų per vienintelę
USB-C jungtį. Teikia 2 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x Ethernet LAN, 1 x USB-C
3.1 (Gen. 2), 2 x USB-A 3.1 (Gen. 2), 1 x prievadas Audio i 1 x įvestis išoriniam
DC maitinimui.
Svarbi informacija:
Norint maksimaliai išnaudoti doko stoties galimybes, svarbu, kad nešiojamojo
kompiuterio GPU palaikytų „DisplayPort 1.4" su DSC.
Jei nešiojamojo kompiuterio GPU palaiko „DisplayPort 1.4" be DSC arba
„DisplayPort 1.2", doko stotis veiks, tačiau su apribojimais maksimalios
išorinių monitorių skiriamosios gebos pavidalu. Daugiau informacijos
skyriuje SPECIFIKACIJOS.
DSC – tai „Display Stream Compression" santrumpa – tai yra glaudinimo
metodas, leidžiantis „vizualiai belaidį" vaizdo įrašų glaudinimą, leidžiantį
perduoti didesnę rezoliuciją.
Išorinis energijos šaltinis, skirtas naudoti tik „C31TRIPLEDOCKPD".
PAKUOTĖS SUDĖTIS
• i-tec USB-C doko stotelė
• USB-C kabelis (ilgis 100 cm)
• Maitinimo adapteris (DC išvestis: 20.0V / 5.0A, DC kabelis 160 cm,
AC kabelis 180 cm)
• Quick Start
SPECIFIKACIJA
• 1 x prievadas USB-C sujungimui su nešiojamu kompiuteriu
• Power Delivery: 85.0W, nors jei įrenginys prijungtas prie priekinio
skydelio USB-C prievado, jis sumažinamas iki 65.0W
• Video prievadai: 2 x DisplayPort, 1x HDMI
• Rezoliucija:
USB-C/Thunderbolt™ 3 su DisplayPort 1.4 DSC palaikymu
1 monitorius – 2 x DP – iki 5K/60Hz
1 monitorius – 1 x DP arba 1 x HDMI – iki 4K/60Hz
2 monitoriai – 1 x HDMI + 1 DP arba 1 x DP + 1 x DP – iki 2 x 4K/60Hz
3 monitoriai – 1 x HDMI + 1 x DP + 1 x DP – iki 3 x 4K/30Hz
USB-C/Thunderbolt™ 3 su DisplayPort 1.4 palaikymu, be DSC palaikymo
2 monitoriai – 1 x HDMI + 1 DP arba 1 x DP + 1 x DP – iki 2 x 2560x1440/60Hz
3 monitoriai – 1 x HDMI + 1 x DP + 1 x DP – iki 3 x 1920x1080/60Hz
USB-C/Thunderbolt™ 3 su DisplayPort 1.2 DSC palaikymu
2 monitoriai – 1 x HDMI + 1 DP lub 1 x DP + 1 x DP – iki x 1920x1080/60Hz
3 monitoriai – 1 x HDMI + 1 x DP + 1 x DP – iki 3 x 1920x1080/30Hz
• 1 x prievadas USB-C Gen. 2 (10 Gbps)
• 3 x prievadas USB-A 3.1 Gen. 2 (10 Gbps), su greito įkrovimo palaikymu (BC 1.2)
LIETUVOS
• 1 x prievadas Ethernet GLAN RJ-45 (Realtek RTL8153)
• 1 x 3,5mm Audio kombo konektorius
• 1 x maitinimo lizdas (20.0V / 5.0A)
• „ON/OFF" jungiklis, skirtas dokų stoties įjungimui ir išjungimui
• LED indikatorius
• „Kensington lock" palaikymas
• USB-C 3.1 kabelis (100 cm)
• OS: Windows 10, macOS, Android, Chrome OS ir Linux su naujausiais
atnaujinimais
• Produkto matmenys: 197 x 86 x 31 mm
• Produkto svoris: 245 g
Pastaba macOS atžvilgiu: macOS nepalaiko MST technologijos (2 ar daugiau
monitorių išplėstiniame režime). Nei viena doko stotis, naudojanti USB-C
DisplayPort Alt Mode, nepalaiko MacOS sistemoje dviejų ar daugiau monitorių
prijungimo. Tai gali tik „Thunderbolt 3" arba „DisplayLink" doko stotys.
DOKO STOTELĖS APRAŠYMAS
Priekinis skydas:
1. LED indikatorius
2. „ON/OFF" jungiklis - dokų stoties įjungimui ir išjungimui
3. 1 x 3,5mm Audio kombo konektorius
4. 1 x prievadas USB-C Gen. 2 (10Gb/s)
5. 1 x prievadas USB-A 3.1 Gen. 2 (10 Gb/s) su greitu įkrovimu, specifikacija BC 1.2
Galinis skydas:
6. Maitinimo lizdas (20.0V / 5.0A)
7. Prievadas USB-C Data / DP Alt Mode / Power Delivery – skirtas prijungti
doką prie nešiojamojo kompiuterio USB-C prievado. Šis prievadas palaiko
„Power Delivery" funkciją 5 profilyje, maks. 85.0W