Obsah Balení; Česky; Systémové Požadavky - I-Tec C31Tripledockpd Manual De Instrucciones
Ocultar thumbs Ver también para C31TRIPLEDOCKPD:
Tabla de contenido
Idiomas disponibles
  • ES
Idiomas disponibles
  • ESPAÑOL, página 10
Quick Start / i-tec USB-C Docking Station
ÚVOD
Děkujeme za zakoupení i-tec USB-C Docking Station, která Vám umožní
snadno a rychle připojit k notebooku, tabletu, PC, smartphonu s USB-C portem
Vaše oblíbená zařízení jediným USB-C konektorem. Nabízí 2x DisplayPort, 1x
HDMI, 1x Ethernet LAN, 1x USB-C 3.1 (Gen. 2), 2x USB-A 3.1 (Gen. 2), 1x Audio
port a 1x vstup pro externí napájení DC.
Důležité upozornění:
Aby bylo možné využít naplno úplného potenciálu dokovací stanice, je
důležité, aby GPU v notebooku podporoval DisplayPort 1.4 s DSC.
Pokud GPU v notebooku podporuje DisplayPort 1.4 bez DSC, nebo DisplayPort
1.2, dokovací stanice bude fungovat, ale s omezením v podobně maximálních
rozlišeních externích monitorů. Více v sekci SPECIFIKACE.
DSC – zkratka pro Display Stream Compression - jedná se o kompresní
metodu, která umožňuje „vizuálně bezztrátovou" kompres, která umožňuje
vyšší rozlišení.
Vnější napájecí zdroj výlučně pro použití pro C31TRIPLEDOCKPD.
OBSAH BALENÍ
• i-tec USB-C dokovací stanice
• USB-C kabel (délka 100 cm)
• Napájecí adaptér (výstup DC: 20.0V / 5.0A, DC kabel 160cm, AC kabel 180cm)
• Quick Start
SPECIFIKACE
• 1x USB-C port pro připojení k notebooku
• Power Delivery: 85.0W - v případě připojení jakéhokoli zařízení do USB-C
konektoru na předním panelu dojde ke snížení Power Delivery na 65.0W
• Video Porty: 2x DisplayPort, 1x HDMI
• Rozlišení:
USB-C/Thunderbolt™ 3 s podporou DisplayPort 1.4 DSC
1 monitor – 2x DP – až 5K/60Hz
1 monitor – 1x DP nebo 1x HDMI – až 4K/60Hz
2 monitory – 1x HDMI + 1 DP nebo 1x DP + 1x DP – až 2x 4K/60Hz
3 monitory – 1x HDMI + 1x DP + 1x DP – až 3x 4K/30Hz
USB-C/Thunderbolt™ 3 s podporou DisplayPort 1.4 bez podpory DSC
2 monitory – 1x HDMI + 1 DP nebo 1x DP + 1x DP – až 2x 2560x1440/60Hz
3 monitory – 1x HDMI + 1x DP + 1x DP – až 3x 1920x1080/60Hz
USB-C/Thunderbolt™ 3 s podporou DisplayPort 1.2
1 monitor – 1x DP nebo 1x HDMI – až 4K/30Hz
2 monitory – 1x HDMI + 1 DP nebo 1x DP + 1x DP – až 2x 1920x1080/60Hz
3 monitory – 1x HDMI + 1x DP + 1x DP – až 3x 1920x1080/30Hz
• 1x USB-C port Gen. 2 (10 Gbps)
• 3x USB 3.1 port Gen. 2 (10 Gbps), s podporou rychlého nabíjení (BC 1.2)
• 1x Ethernet GLAN RJ-45 port (Realtek RTL8153)
• 1x 3,5mm Audio kombo konektor
26 |
ČESKY
• 1x vstup pro napájení (20.0V/5.0A)
• Přepínač ON/OFF pro zapnutí a vypnutí dokovací stanice
• LED indikace
• Podpora pro Kensington lock
• Kabel USB-C 3.1 (100 cm)
• OS: Windows 10, macOS, Android, Chrome OS a Linux s nejnovějšími
aktualizacemi
• Rozměry produktu: 197 x 86 x 31 mm
• Hmotnost produktu: 245 g
Poznámka pro macOS: macOS nepodporuje MST technologii 2 a více monitorů
v rozšířeném režimu). Žádná dokovací stanice využívající USB-C DisplayPort
Alt Mode nepodporuje připojení dvou a více monitorů v MacOS, toto zvládají
pouze pouze Thunderbolt 3 dokovací stanice a DisplayLink dokovací stanice.
Přední panel:
1. LED indikace
2. Přepínač ON/OFF – pro zapnutí/vypnutí dokovací stanice
3. 1x 3,5mm Audio kombo konektor
4. 1x USB-C port Gen. 2 (10Gb/s)
5. 1x USB 3.1 port Gen. 2 (10Gb/s) s rychlonabíjením, specifikace BC 1.2
Zadní panel:
6. Vstup pro napájení (20.0V / 5.0A)
7. USB-C port Data / DP Alt Mode / Power Delivery - pro připojení dokovací
stanice k USB-C portu laptopu. Tento port podporuje Power Delivery
funkci na profilu 4, max. 85.0W.