Ocultar thumbs Ver también para C31TRIPLEDOCKPD:
Tabla de contenido
Idiomas disponibles
  • ES
Idiomas disponibles
  • ESPAÑOL, página 10
Quick Start / i-tec USB-C Docking Station
ÚVOD
Ďakujeme za zakúpenie i-tec USB-C Docking Station, ktorá Vám umožní ľahko
a rýchlo pripojiť k notebooku, tabletu, PC, smartphonu s USB-C portom Vaše
obľúbené zariadenia jediným USB-C konektorom. Ponúka 2x DisplayPort,
1x HDMI, 1x Ethernet LAN, 1x USB-C 3.1 (Gen. 2), 2x USB-A 3.1 (Gen. 2), 1x
Audio port a 1x vstup pre externé napájanie DC.
Dôležité upozornenie:
Aby bolo možné využiť naplno úplný potenciál dokovacej stanice, je dôležité,
aby GPU v notebooku podporoval DisplayPort 1.4 s DSC.
Pokiaľ GPU v notebooku podporuje DisplayPort 1.4 bez DSC, alebo DisplayPort
1.2, dokovacia stanica bude fungovať, ale s obmedzením v podobne
maximálnych rozlíšeniach externých monitorov. Viac v sekcii ŠPECIFIKÁCIE.
DSC – skratka pre Display Stream Compression - jedná sa o kompresnú
metódu, ktorá umožňuje „vizuálne bezstratovú" kompresiu videa, ktorá
umožňuje preniesť vyššie rozlíšenie.
Vonkajšie napájací zdroj výlučne na použitie pre C31TRIPLEDOCKPD.
OBSAH BALENIA
• i-tec USB-C dokovacia stanica
• USB-C kábel (100 cm)
• Napájací adaptér (výstup DC: 20.0V / 5.0A, DC kábel 160cm, AC kábel 180cm)
• Quick Start
ŠPECIFIKÁCIE
• 1x USB-C port pre pripojenie k notebooku
• Power Delivery: 85.0W - v prípade pripojenia akéhokoľvek zariadenia do USB-C
konektora na prednom paneli dôjde k zníženiu Power Delivery na 65.0W
• Video Porty: 2x DisplayPort, 1x HDMI
• Rozlíšenie:
USB-C/Thunderbolt™ 3 s podporou DisplayPort 1.4 DSC
1 monitor – 2x DP – až 5K/60Hz
1 monitor – 1x DP alebo 1x HDMI – až 4K/60Hz
2 monitory – 1x HDMI + 1 DP alebo 1x DP + 1x DP – až 2x 4K/60Hz
3 monitory – 1x HDMI + 1x DP + 1x DP – až 3x 4K/30Hz
USB-C/Thunderbolt™ 3 s podporou DisplayPort 1.4 bez podpory DSC
2 monitory – 1x HDMI + 1 DP alebo 1x DP + 1x DP – až 2x 2560x1440/60Hz
3 monitory – 1x HDMI + 1x DP + 1x DP – až 3x 1920x1080/60Hz
USB-C/Thunderbolt™ 3 s podporou DisplayPort 1.2
1 monitor – 1x DP alebo 1x HDMI – až 4K/30Hz
2 monitory – 1x HDMI + 1 DP alebo 1x DP + 1x DP – až 2x 1920x1080/60Hz
3 monitory – 1x HDMI + 1x DP + 1x DP – až 3x 1920x1080/30Hz
• 1x USB-C port Gen. 2 (10 Gbps)
• 3x USB 3.1 port Gen. 2 (10 Gbps), s podporou rýchleho nabíjania (BC 1.2)
• 1x Ethernet GLAN RJ-45 port (Realtek RTL8153)
• 1x 3,5mm Audio kombo konektor
• 1x vstup pre napájanie (20.0V / 5.0A)
34 |
SLOVENSKY
• Prepínač ON/OFF pre zapnutie a vypnutie dokovacej stanice
• LED indikácia
• Podpora pre Kensington lock
• Kábel USB-C 3.1 (100 cm)
• OS: Windows 10, macOS, Android, Chrome OS a Linux s najnovšími
aktualizáciami
• Rozmery produktu: 197 x 86 x 31mm
• Hmotnosť produktu: 245 g
macOS nepodporuje MST technológiu (2 a viac monitorov v rozšírenom
režime). Žiadna dokovacia stanica využívajúca USB-C DisplayPort Alt Mode
nepodporuje pripojenie dvoch a viac monitorov v macOS, toto zvládajú iba
Thunderbolt 3 dokovacia stanica a DisplayLink dokovacia stanica.
POPIS DOKOVACEJ STANICE
Predný panel:
1. LED indikácia
2. Prepínač ON/OFF – pre zapnutie/vypnutie dokovacej stanice
3. 1x 3,5mm Audio kombo konektor
4. 1x USB-C port Gen. 2 (10Gb/s)
5. 1x USB 3.1 port Gen. 2 (10Gb/s) s rýchlonabíjaním, špecifikácia BC 1.2
Zadný panel:
6. Vstup pre napájanie (20.0V / 5.0A)
7. USB-C port Data / DP Alt Mode / Power Delivery - pre pripojenie dokovacej
stanice k USB-C portu laptopu. Tento port podporuje Power Delivery
funkciu na profile 5, max. 85.0W.