Zawartość Opakowania; Wymagania Systemowe - I-Tec C31Tripledockpd Manual De Instrucciones
Ocultar thumbs Ver también para C31TRIPLEDOCKPD:
Tabla de contenido
Idiomas disponibles
  • ES
Idiomas disponibles
  • ESPAÑOL, página 10
Quick Start / i-tec USB-C Docking Station
WSTĘP
Dziękujemy za zakupienie i-tec USB-C Docking Station umożliwiającej Wam
proste i szybkie połączenie notebooka, tableta, PC, smartfona z portem USB-C
z Waszymi ulubionymi urządzeniami przez jedyny konektor USB-C. Zapewnia
2 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x Ethernet LAN, 1 x USB-C 3.1 (Gen. 2), 3 x USB-A
3.1 (Gen. 2), 1 x port Audio i 1 x wejście dla zasilania zewnętrznego DC.
Ważna informacja:
Żeby można było w pełni wykorzystać potencjał stacji dokującej, ważne jest,
żeby GPU w notebooku wspierał DisplayPort 1.4 z DSC.
Jeżeli GPU w notebooku wspiera DisplayPort 1.4 bez DSC lub DisplayPort
1.2, stacja dokująca będzie funkcjonować, ale z ograniczeniami w postaci
maksymalnej rozdzielczości zewnętrznych monitorów. Więcej informacji w
sekcji SPECYFIKACJE.
DSC – skrót dla Display Stream Compression – chodzi o metodę kompresji,
która umożliwia „wizualnie bezprzewodową" kompresję widea pozwalając na
transmisję większej rozdzielczości.
Zewnętrzny zasilacz przeznaczony wyłącznie do użytku z C31TRIPLEDOCKPD.
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
• Stacja dokująca i-tec USB-C
• Kabel USB-C (długość 100 cm)
• Adapter zasilający (wyjście DC: 20.0V / 5.0A, kabel DC 160 cm, kabel AC 180 cm)
• Quick Start
SPECYFIKACJA
• 1 x port USB-C do połączenia z notebookiem
• Zasilanie: 85.0W - jeśli jakiekolwiek urządzenie zostanie podłączone
do złącza USB-C na panelu przednim, moc dostarczania zostanie
zmniejszona do 65.0W
• Porty Wideo: 2 x DisplayPort, 1x HDMI
• Rozdzielczość:
USB-C/Thunderbolt™ 3 ze wsparciem DisplayPort 1.4 DSC
1 monitor – 2 x DP – do 5K/60Hz
1 monitor – 1 x DP lub 1 x HDMI – do 4K/60Hz
2 monitory – 1 x HDMI + 1 DP lub 1 x DP + 1 x DP – do 2 x 4K/60Hz
3 monitory – 1 x HDMI + 1 x DP + 1 x DP – do 3 x 4K/30Hz
USB-C/Thunderbolt™ 3 ze wsparciem DisplayPort 1.4 bez wsparcia DSC
2 monitory – 1 x HDMI + 1 DP lub 1 x DP + 1 x DP – do 2 x 2560x1440/60Hz
3 monitory – 1 x HDMI + 1 x DP + 1 x DP – do 3 x 1920x1080/60Hz
USB-C/Thunderbolt™ 3 ze wsparciem DisplayPort 1.2
1 monitor – 1 x DP lub 1 x HDMI – do 4K/30Hz
2 monitory – 1 x HDMI + 1 DP lub 1 x DP + 1 x DP – do 2 x 1920x1080/60Hz
3 monitory – 1 x HDMI + 1 x DP + 1 x DP – do 3 x 1920x1080/30Hz
• 1 x port USB-C Gen. 2 (10 Gbps)
• 3 x port USB 3.1 Gen. 2 (10 Gbps), ze wsparciem szybkiego ładowania )(BC 1.2)
POLSKI
• 1 x port Ethernet GLAN RJ-45 (Realtek RTL8153)
• 1 x 3,5mm Audio kombo konektor
• 1 x wejście do zasilania (20.0V / 5.0A)
• Przełącznik ON/OFF do włączenia i wyłączenia stacji dokującej
• Wskaźnik LED
• Wsparcie dla Kensington lock
• Kabel USB-C 3.1 (100 cm)
• OS: Windows 10, macOS, Android, Chrome OS i Linux z najnowszymi aktualizacjami
• Wymiary: 197 x 86 x 31 mm
• Waga: 245 g
Notatka dla macOS: macOS nie wspiera technologii MST (2 lub więcej
monitorów w trybie rozszerzonym). Żadna stacja dokująca używająca USB-C
DisplayPort Alt Mode nie wspiera połączenia dwóch lub więcej monitorów w
macOS. To potrafią wyłącznie stacje dokujące Thunderbolt 3 bądź DisplayLink.
OPIS STACJI DOKUJĄCEJ
Panel przedni:
1. Wskaźnik LED
2. Przełącznik ON/OFF – dla włączenia/wyłączenia stacji dokującej
3. 1 x 3,5mm Audio kombo konektor
4. 1 x port USB-C Gen. 2 (10Gb/s)
5. 1 x port USB 3.1 Gen. 2 (10Gb/s) z szybkim ładowaniem, specyfikacja BC 1.2
Panel tylni:
6. Wejście do zasilania (20.0V / 5.0A)
7. Port USB-C Data / DP Alt Mode / Power Delivery – dla połączenia stacji
dokującej z portem USB-C laptopa. Ten port wspiera funkcję Power Delivery
na profilu 5, maks. 85.0W.