Dane Techniczne - Maxpro Mpbts254L Manual Del Usuario
Sierra de mesa
Tabla de contenido
Idiomas disponibles
  • ES
Idiomas disponibles
  • ESPAÑOL, página 45
Pilarka stołowa
Kod artykułu
Prędkość bez obciążenia
Rozmiar ostrza
Wydajność cięcia
Materiał, z którego wykonany jest stół
Długość kabla
Ciężar odpowiednio do EPTA-Procedure 01/2003
Poziom ciśnienia akustycznego LpA
Poziom mocy akustycznej LWA
niepewność pomiaru
ona przeznaczona do użytku komercyjnego.
stara są ciągle poprawiaći doskonalić istniejące produkty.
Dlatego wydajność techniczna i koncepcja produktów może wykazywać pewne różnice;
Przepraszamy za ewentualne niedogodności z tym związane.
Przeczytaj i postępuj zgodnie z instrukcją obsługi i informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa przed
pierwszym użyciem. Zachowaj tę instrukcję
INFORMACJE DOTYCZĄCE OPAKOWANIA
Zawartość Opakowania
Nr
Opis
1
Noga Lądująca
2
Podkładka shock pad
87
Table Saw MPBTS254L User Manual
DANE TECHNICZNE
Model
Napięcie
Moc
90°
45°
Kabel
ZASTOSOWANIE
Ilość
Nr Artykułu
4
PL
MPBTS254L
220V-240V~ 50/60Hz
1500W
4500/min
Ø254mm
80mm
55mm