Haier AS20S2SF1FA Manual Del Usuario página 196
Ocultar thumbs Ver también para AS20S2SF1FA:
Tabla de contenido
Idiomas disponibles
  • ES
Idiomas disponibles
  • ESPAÑOL, página 20
Когато свързвате кабела след монтиране на вътрешното тяло
1. Вмъкнете отвън кабела в лявата страна на отверстието в
стената, в която тръбата вече е била.
2.
Издърпайте кабела от предната страна и го свържете, като
направите възел.
Когато свързвате кабела, преди да инсталирате вътрешното тяло
Поставете кабела от задната страна на уреда след което го издърпайте от предната
страна.
Разхлабете винтовете и поставете изцяло краищата на кабелите в клемата, след което
затегнете винтовете.
Издърпайте леко кабела, за да се уверите, че кабелите са правилно поставени и
затегнати.
След свързване на кабела, не пропускайте да свържете кабела с капака на
електропровода.
Забележка:
При свързване на кабела, проверете внимателно номера на
терминала на вътрешното и външното тяло. Ако окабеляването е
грешно, не може да функционира правилно и може да причини
дефект.
Свързване на
окабеляването
производителя или неговия представител, или от подобно квалифицирано
лице. Типът на свързващия кабел е H07RN-F.
Ако предпазителят на PC платката е счупен, моля заменете го с друг от типа
T.3.15A / 250VAC (Вътрешен).
3.
Методът на окабеляване трябва да съответства на местния стандарт за
окабеляване.
След монтажа , щепселът трябва да може лесно да се свърже.
Прекъсвачът трябва да бъде включен във фиксиран кабел. Прекъсвачът
трябва да е двуполюсен, а разстоянието между двата му контакта да е не по-
малко
Монтаж на източник за захранване
Източникът за захранване трябва да се използва само за климатика.
Ако монтирате климатика на влажно място, моля инсталирайте прекъсвач
за течове.
При монтаж на други места, доколкото е възможно, използвайте прекъсвач.
Рязане и разширяване на тръбите
Нарязването на тръбите се извършва с тръборез като трябва да се извадят
лепките.
След поставянето на гайката, започва разширяването.
Инструмент за
Конвенционален инструмент за разширяване
разширяване за R410A
Съединител тип
съединител тип (Твърд тип) Вид на крилчатата гайка (Imperial)
0~0.5мм
A
1.0~1.5мм
Инструмент за
разширяване на тръби
3.Вкарайте гайката за
разширяване
13
Вътрешно тяло
Към външното тяло
2
4G1.0mm
1.5~2.0мм