Li-Ion Battery - Megger Dlro100Eb Guia De Inicio Rapido
Ocultar thumbs Ver también para DLRO100EB:
Tabla de contenido
Idiomas disponibles
Idiomas disponibles
EN
DLRO100
C1 -
- C2
P1 -
- P2
P1
P2
MAN
AUTO
10A
OK
TEST
50A
100A
START...
TEST
DLRO 100XB & 100HB
Li-ION BATTERY
www.megger.com
C1
C2
AUTO
MAN
10A
50A
100A
...STOP
Im
DLRO100
10A
OK
50A
100A
DLRO100EB, DLRO100XB & DLRO100HB 100 A High Performance
Connect the test leads to the instrument and the
unit under test.
Select the test mode and current on the rotary
switches.
10A
50A
100A