Sharp LC-32FI6522E Manual Del Usuario página 67
Tabla de contenido
Idiomas disponibles
  • ES
Idiomas disponibles
  • ESPAÑOL, página 36
toegevoegd worden aan AQUOS NET+. Applicaties en inhoud in AQUOS
NET+ kunnen zonder aankondiging veranderd worden. Sommige
functies en inhoud kunnen niet in uw land beschikbaar zijn.
7 Daagse TV gids
TV gids is beschikbaar in Digitale TV modus. Deze geeft informatie over
aanstaande programma's (waar ondersteund door het digitale kanaal). U
kunt de begin- en eindtijden zien van alle programma's en op alle kanalen
voor de komende 7 dagen en herinneringen instellen.
Druk op [TV GUIDE]. De volgende 7 daagse Tv gids zal verschijnen.
Navigeer door het menu gebruik makend van ▲/▼/◄/►.
U kunt nu:
Geselecteerde Tv kanalen en Tv shows opnemen door op de RODE
knop te drukken.*
Een herinnering instellen door op de GROENE knop te drukken.
Een vorige dag bekijken door op de GELE knop te drukken.
Een volgende dag bekijken door op de BLAUWE knop te drukken.
[INFO] toont gedetailleerde informatie over het geselecteerde
onderwerp
3.
Druk op [EXIT] om de 7 daagse TV gids te verlaten.
* - alleen voor modellen met opname functie
USB Opname - Digitale modus*
In deze TV ingebouwd zit een USB opname functie. Deze functie is
beschikbaar in Digitale modus bij gebruik in samenwerking met een
compatibele USB stick of USB harde schijf. De voordelen hiervan zijn als
volgt:
• Pauzeer live Tv en speel deze af, snel vooruit en terug (tot live TV).
• Een opnameknop, indien u wenst het huidige programma op te nemen.
• Gemakkelijk programmeerbare opname van de 7 daagse Tv gids.
Door de aard van het product, is het vereist een hoge snelheid USB stick
Productblad
Handelsmerk
Model
Energielabel
Zichtbare schermgrootte (Diagonaal)
Energieverbruik ingeschakeld
Jaarlijks energieverbruik*
Energieverbruik stand-by**
Energieverbruik uitgeschakeld
Schermresolutie
Het daadwerkelijke energieverbruik zal afhankelijk zijn van het gebruik van de televisie.
** - wanneer de TV uitgeschakeld wordt met de afstandbediening en geen functies actief zijn
LC-32FI6522E
LC-40FI6522E
A+
A+
32" / 81cm
40" / 102cm
31,0 W
45,0 W
45 kWh
66 kWh
<0,50 W
<0,50 W